Regulamin forum Wataha125+

wataha125
Admin
Posty: 15
Rejestracja: 02 mar 2021, 17:58

Regulamin forum Wataha125+

Post autor: wataha125 »

Regulamin Forum Wataha 125+

1. Podstawą rejestracji na forum jest wypełniony profil użytkownika.
2. Wybrany nickname nie może zawierać w nazwie określeń obraźliwych, kontrowersyjnych społecznie oraz treści o charakterze reklamowym.
3. Użytkownik może korzystać wyłącznie z jednego forumowego konta. Korzystanie z większej ilości kont dostępu przez tego samego Użytkownika jest zabronione. Proceder ten skutkował będzie skasowaniem takich kont bez ostrzeżenia.
4. Głównym priorytetem jest wymiana doświadczeń, wzajemna pomoc, informacje o spotkaniach i imprezach . Wątki osobiste nie mogą dominować i przesłaniać głównego celu forum.
5. Zabrania się wielokrotnego publikowania i dublowania wątków w tych samych lub różnych działach.
6. Wypowiedzi publikowane przez Użytkowników na forum nie mogą:
a ) wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej, wyznaniowej, politycznej czy etnicznej, ani propagować przemocy.
b ) zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad Netykiety.
7. www.forum.wataha125.pl nie odpowiada za treści publikowane na forum i zastrzega sobie prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania, a nawet do usuwania z forum wypowiedzi, które nie spełniają warunków określonych w pkt. 3, 4, 5 ( a, b ).
8.Forum Wataha125+ zastrzega sobie prawo do zablokowywania dostępu do forum Użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego Regulaminu.
9. Ban udzielany jest zawsze po przedyskutowaniu jego zasadności przez minimum 2 Administratorów/ Moderatorów i nigdy nie jest on decyzją pojedynczej osoby.

10.Forum jest prywatne ,ale decyzje tu zapadające nigdy nie będą podejmowane tylko przez jedną osobę.
11. Forum tworzymy wszyscy, jednak jak w każdej strefie, obowiązują tu pewne zasady, których powinniśmy przestrzegać.
12. Forum ma w swojej nazwie 125ccm wiec jesteśmy wyczuleni na wszelkiego rodzaju dyskryminacje czy też wyśmiewanie się z tej pojemności co niekiedy ma miejsce wśród "motocyklistów". Wszelkiego rodzaju takie wpisy będą kasowane.
13.www.forum.wataha125.pl zastrzega sobie prawo do stałego modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania w tym temacie.
Zablokowany